Sinan Özen’in Minik Kızı Sağlığına Kavuştu

Sinan Özen’in Minik Kızı Sağlığına Kavuştu

Sinan Özen’in Minik Kızı Sağlığına Kavuştu;  Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastalıkları Hastanesinde bir süredir tedavi gören ünlü sanatçı Sinan Özen’in minik kızı Neva Özen, Egeli hekimlerin uyguladığı başarılı tedaviyle sağlığına kavuştu.

 

Sinan Özen

Sinan Özen

 

EÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, henüz 10 aylık olan ve bugüne kadar toplamda 7 kez ameliyat masasına yatan minik Neva ile Özen ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Büyük bir mutluluk yaşadıklarını dile getiren ünlü sanatçı Özen, Rektör Budak ve kızını sağlığına kavuşturan Egeli hekimlere teşekkür etti.

 

Sinan Özen

Sinan Özen

 

Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Sinan Özen ile eşi Burcu Özen’in kızları Neva Özen, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastalıkları Hastanesinde Egeli hekimlerin uyguladığı başarılı tedaviyle sağlığına kavuştu. EÜ Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, Tıp Fakültesi ve hastane yönetimiyle bağırsak rahatsızlığı nedeniyle Bağırsak Yetmezliği ve Rehabilitasyon Uygulama ve Araştırma Merkezinde tedavi gören minik Neva ile Özen ailesini ziyaret etti.

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz GönüL DostLarının Radyosu NağmeLere Hayat Veren Tek Radyo RadyoDostHane.Com‘a Siz Değerli Dinleyicilerimizi Davet Ediyoruz.

 

GönüL DostLarının Radyosu RadyoDostHane

 

Sinan Özen'in Minik Kızı Sağlığına Kavuştu

Sinan Özen’in Minik Kızı Sağlığına Kavuştu

BENZER YAZILAR

Yorumlar