Pozuna Beğeni Yağdı

Pozuna Beğeni Yağdı

 

Pozuna Beğeni Yağdı; Eski eşi ile yaşadığı sorunlar yüzünden sık sık gündem olan Songül Karlı, sosyal medya hesabından paylaştığı süper mini elbiseli pozuyla dikkatleri üzerine çekti. Taytlı pozundan sonra yine hayranlarından binlerce beğeni alan Karlı, iltifat yağmuruna tutuldu.

 

Songül Karlı

Songül Karlı

 

Geçtiğimiz aylarda eski eşi tarafından dolandırıldığını, hem psikolojik hem de fiziksel şiddet gördüğünü anlatan Songül Karlı, sosyal medyada bu kez süper mini elbiseli pozuyla gündem oldu.

 

ŞARKICIYA DESTEK MESAJLARI YAĞDI

 

Instagram hesabını oldukça aktif kullanan Karlı, taytlı pozu sonrası mini elbisesiyle sosyal medyada yüzlerce beğeni aldı. Süper mini elbisesiyle ve dekoltesiyle dikkat çeken Karlı paylaşımına, “Yoldayım bekleyin biraz” notunu düştü. İltifatların ardı ardına sıralandığı yorumlarda, 47 yaşındaki ünlü şarkıcıya eşiyle yaşadığı olaylara yönelik de destek geldi.

 

Songül Karlı

Songül Karlı

 

“SADECE GÖĞÜSLERİMİ KÜÇÜLTTÜM”

 

Geçtiğimiz aylarda, “Bir ekmeğe bile muhtaç kaldım” sözleri ile magazin dünyasında bomba etkisi yaratan Songül Karlı, estetik iddialarıyla da çok konuşulmuştu. İddiaları yalanlayan Karlı, “Sadece göğüslerimi küçülttüm.” demişti.

 

 

 

Canlı Radyo Sohbet Adresimiz GönüL DostLarının Radyosu NağmeLere Hayat Veren Tek Radyo RadyoDostHane.Com‘a Siz Değerli Dinleyicilerimizi Davet Ediyoruz.

 

Pozuna Beğeni Yağdı

Pozuna Beğeni Yağdı

BENZER YAZILAR

Şikayetçi Oldu

Şikayetçi Oldu

  Şikayetçi Oldu   Şikayetçi Oldu… Mehmet Ali Erbil, attığı…

Kenan Doğulu Aşk'a Geldi

Kenan Doğulu Aşk’a Geldi

  Kenan Doğulu Aşk’a Geldi   Kenan Doğulu Aşk’a Geldi……

Seni Diva Değil Divan Yaparlar

Seni Diva Değil Divan Yaparlar

  Seni Diva Değil Divan Yaparlar   Seni Diva Değil…

75'lik Ajda Pekkan'ın Yeni Albümü

75’lik Ajda Pekkan’ın Yeni Albümü

  75’lik Ajda Pekkan’ın Yeni Albümü   75’lik Ajda Pekkan’ın…

Ölümden Döndü

Ölümden Döndü

  Ölümden Döndü  

Yorumlar