Meşhur Olma Derdindeydi…

Meşhur Olma Derdindeydi…

 

Meşhur Olma Derdindeydi… Songül Karlı 5 yıl evli kaldığı ve 2017 yılında boşandığı eşi Metin Yüncü tarafından yaklaşık 100 milyon lira dolandırıldığını iddia etmişti. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Songül Karlı’nın iddiaları üzerine inceleme başlatmıştı.

İkili arasındaki dava sürerken geçtiğimiz günlerde Songül Karlı eski eşi ile reyting için evlendiğini itiraf etmişti.

 

Meşhur Olma Derdindeydi...

Meşhur Olma Derdindeydi…

 

Metin Yüncü’nün eski eşi Mediha Ersoy yıllar sonra sessizliğini bozdu. Katıldığı Uçankuş TV canlı yayınında Songül Karlı ile ilgili oldukça çarpıcı açıklamalar yapan Mediha Ersoy, şarkıcıyı yuva yıkan kadın ilan etti. Mediha Ersoy, “Bana mesaj geldi. Eşin seni Songül Karlı ile aldatıyor yazıyordu. Ben konduramadım. Biz evliyken birlikteliklerine devam etmişler. İnanmadım ben ama araştırdım o mesajı atan abisi çıktı. Ya abisi attı ya kendisi oradan bana attı mesajı. Bence Songül Karlı idi” diyerek hem programdakileri hem de ekran karşısındakileri şaşırttı.

Mediha Ersoy açıklamasında “Songül Karlı Metin’in beşinden 5-6 ay koşmuş. Kendi de verdiği söyleşide söylüyor zaten. Bakmış adam yüz vermiyor sonra kendisi yine ısrar etmiş” dedi.

Metin Yüncü’nün eski eşi Mediha Ersoy açıklamalarında “Programı çok basmak istedim ama çocuğum vardı ailem engel oldu” itirafında da bulundu.

 

Songül Karlı

Songül Karlı

 

 

SONGÜL KARLI’DAN İDDİALARA YANIT

 

Songül Karlı, Mediha Ersoy’un şoke eden iddialarına, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla cevap verdi. 47 yaşındaki türkücünün avukatı, “Bir TV programında kamuoyunu aldatmaya yönelik algı çalışmalarına itibar etmediğimizi, söz konusu iddiaların gerçeği yansıtmadığını beyan eder, şüphaliler Metin Yüncü ve Mediha Gülcan Ersoy’a karşı Beykoz Aile Mahkemesi’nden ‘koruma kararı’ alındığını bildirmek isteriz” açıklamasını yaptı.

Eski eşi Metin Yüncü tarafından dolandırıldığını ve bütün mal varlığını kaybettiğini açıklayan şarkıcı Songül Karlı, evliliğiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Karlı, “Metin Yüncü çok gördüğüm, tanıdığım ve sevdiğim bir insan değildi. Dört yıllık evliliğimizde bir sene bile evde değildi” diye konuşmuştu.

 

Songül Karlı

Songül Karlı

 

“MEŞHUR OLMA DERDİNDEYDİ”

 


Magazin Noteri’ne konuşan 47 yaşındaki şarkıcı, “Adam yok adam… Oturduğum sitede birçok manken, oyuncu, şarkıcı var, hepsi yalnız. Birçok güzel ve çalışkan kadın var, adam yok.

Piyasadaki erkekler çok iyi tiyatrocu. Oynuyor hepsi… Bir sürü ünlü kadınla birlikte olmak ve skor yapmak peşindeler. Son kocam bile meşhur olma derdindeydi” dedi.

Yıllar önce bir evlilik programının sunuculuğunu yapan ve Yüncü ile de canlı yayında evlenen Karlı, eski eşi ile reyting uğruna evlendiğini söyledi.

Ünlü şarkıcı, “Yaptığımız program bir kere 89. olunca yapımcılar geldi, “Artık evleneceksin” dedi ve böyle gelişti. Yoksa Metin Yüncü, çok gördüğüm, tanıdığım ve sevdiğim bir insan da değildi. Dört yıllık evliliğimizde bir sene bile evde değildi, 40 kere kolilerini kapıya koydum.” dedi.

 

Canlı Radyo Sohbet Adresimiz GönüL DostLarının Radyosu NağmeLere Hayat Veren Tek Radyo RadyoDostHane.Com Radyo Sohbet Odaları‘naSiz Değerli Dinleyicilerimizi Davet Ediyoruz.

 

 

Meşhur Olma Derdindeydi...

Meşhur Olma Derdindeydi…


BENZER YAZILAR

Yorumlar