Kafaları Karıştırdılar…

Kafaları Karıştırdılar…

 

Kafaları Karıştırdılar… ‘Kardeşim Benim’ filminde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Murat Boz-Aslı Enver çiftinin inişli çıkışlı ilişkisi 2019’un Ekim ayında sonlanmıştı. Enver ve Boz ayrılıklarından sonra, sosyal medyadaki hareketleriyle sık sık gündeme geliyor.

Boz, geçtiğimiz yıl Aslı Enver ile çekilen karesini Instagram profilinin arşivden çıkartarak yayınlamış ve “Barıştılar mı?” sorusunu akıllara getirmişti. Geçtiğimiz ay da Aslı Enver, şaşırtan bir harekette bulundu.

Enver, Boz’un fan hesabını takip etti. Bunu farkeden Instagram kullanıcıları hemen ekran görüntüsü aldı. Ünlü oyuncunun bu davranışı ‘Aslı, Murat’ı stalklıyor’ yorumlarının yapılmasına neden oldu. Enver kısa bir süre sonra da hesabı takip etmeyi bıraktı.

 

Murat Boz

Murat Boz

 

DAKİKALAR İÇERİSİNDE AYNI EMOJİ!

 


Enver ve Boz bugün de aynı dakikalar içerisinde Instagram’dan fotoğraf paylaştı. Enver, paylaşımına beyaz kalp emojisi koydu. Boz ise siyah-beyaz kalp emojisi koydu. Eski aşıkların bu paylaşımları yine “Barıştılar mı?” sorusunu gündeme getirdi.

Ünlü şarkıcının evliliğe yanaşmaması sebebiyle Aslı Enver’in ayrılık kararı aldığı iddia edilmişti.

 

Canlı Radyo Sohbet Adresimiz GönüL DostLarının Radyosu NağmeLere Hayat Veren Tek Radyo RadyoDostHane.Com Radyo Sohbet Odaları‘naSiz Değerli Dinleyicilerimizi Davet Ediyoruz.

 

 

Kafaları Karıştırdılar...

Kafaları Karıştırdılar…


BENZER YAZILAR

Yorumlar