Hayranı İfade Verdi

Hayranı İfade Verdi

Hayranı İfade Verdi; Tan Taşçı’nın hayranı ifade verdi: ‘Tan’ı takip etmiyorum konserine gittim’. Saplantılı hayranlardan yaka silken ünlüler kervanına şarkıcı Tan Taşçı da katıldı.

 

Tan Taşçı

Tan Taşçı

 

Saplantılı hayranlardan yaka silken ünlüler kervanına şarkıcı Tan Taşçı da katıldı. Taşçı, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurarak takip edildiğini söyledi.

Şarkıcı, verdiği ifadesinde bir şahsın her konserine geldiğini, her yerde kendisini izlediğini ve durumu abarttığı için artık korktuğunu söyledi.

 

Tan Taşçı

Tan Taşçı

 

“Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarımla eğlenmek için şehir dışına çıktık. O kadın aracıyla bizi takip etmiş. Bir anda önümüze çıktığı zaman hepimiz çok korktuk.”

Günaydın’da yer alan habere göre; savcılık, Taşçı’ın şikayeti sonrası kimliğini tespit ettiği genç kadının ifadesini aldı. Genç kadın, ünlü popçuyu tanıdığını, sosyal medya üzerinden takip ettiğini, verdiği birkaç konseri sayfasından paylaşınca izlemeye gittiğini ama kendisini takip etmediğini anlattı.

Tan Taşçı’nın kendisini takip ettiğini iddia ettiği genç kadın ifadesinde, ünlü popçunun bir konserine gittiğinde en ön sırada bulunduğunu ve popçunun kendisini tartaklattırarak arka sıralara aldırdığını, bu durumdan dolayı da şikayetçi olmadığını belirtti.

 

Canlı Radyo Dinle Adresimiz GönüL DostLarının Radyosu NağmeLere Hayat Veren Tek Radyo RadyoDostHane.Com‘a Siz Değerli Dinleyicilerimizi Davet Ediyoruz.

 

GönüL DostLarının Radyosu RadyoDostHane

 

Hayranı İfade Verdi

Hayranı İfade Verdi

BENZER YAZILAR

Yorumlar