Eski Kayınpederi İle Mahkemelik…

Eski Kayınpederi İle Mahkemelik…

 

Eski Kayınpederi İle Mahkemelik… Gökhan Özen, 2010’da evlendiği eski bakan Mehmet Sevigen’in kızı Selen Sevigen ile 2016’da boşandı. Özen, geçtiğimiz aylarda kendisinden şikayetçi olan ve uzaklaştırma kararı aldıran eski eşi ve babasıyla mahkemelik oldu.

 

Eski Kayınpederi İle Mahkemelik...

Eski Kayınpederi İle Mahkemelik…

 

KAYINPEDERİNİ CİMER’E ŞİKAYET ETTİ

 

Ünlü şarkıcı geçtiğimiz gün, eski kayınpederi Mehmet Sevigen’i rüşvet iddialarıyla Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne (CİMER) şikayet etti. Özen bu şikayetini sosyal medya hesabından da duyurdu.

 

“İFTİRAYA MARUZ KALDIM”

 

Özen’in kayınpederi ise ünlü şarkıcının şikayetinden sonra mahkemeye başvurarak, şarkıcının hakkında asılsız iddialarda bulunduğunu ileri sürerek iftiraya maruz kaldığını ve eski damadının cezalandırmasını istedi.

 

Eski Kayınpederi İle Mahkemelik...

Eski Kayınpederi İle Mahkemelik…

 

UZUN BİR AÇIKLAMA İLE KONUYA TEPKİ GÖSTERDİ

 

Bu gelişmelerin ardından ilk olarak eski kayınpederi hakkındaki rüşvet iddiaları ile ilgili detayları çektiği videoyla anlatan Özen, sonrasında haberi yapan gazetenin ilgili sayfasının resmini paylaşarak konuya tepki gösterdi.

“Hakkımda açılan dava ve aldırılan uzaklaştırma kararının sebebi; Mehmet Sevigen isimli şahısın 14/18/2020 tarihinde bana anlattığı rüşvet olayını toplumla paylaşmamı engellemekti. Beni tamamı iftira bir ifadeyle ilk duruşma sonucu çocuklarımı günde 1 saat görebilecek şekilde kısıtladıktan sonra avukatları arayıp uzlaşma isteyip istemediğimizi avukatlarıma 2 ay her hafta sordular? Yani;

“Bak biz senin çocuklarınla olan iletişimini kanunu yanıltarak günde 1 saatle sınırlattık şimdi susup uzlaşıyor musun? Yoksa daha ister misin?”

 

“ISRARCI UZLAŞMA TALEPLERİNİ REDDETTİM”

“Bu insanların kafalarınca kurduğu ucuz oyun karşısında ısrarcı uzlaşma taleplerini reddettim. Benim en değerlim çocuklarımı kendi pislikleri uğruna öne atıp, babadan mahrum edip üzecek kadar küçüldüler bir kere.. O evlatlar anlayacak zamanı geldiğinde hepsinin içini dışını. Bunları tarihi eseri içinde barındıran otel binasının sahibi Gülay Sevigen, eşi ortağı Mehmet Sevigen ve Selen Sevigen isimli şahıslar beraber planladılar çünkü bu olay sonucu binayı kaybedecek olan yine kendileri başkası değil. Bunları da yazsana sabah gazetesi gerçekleri yaz.”

 

 

Canlı Radyo Sohbet Adresimiz GönüL DostLarının Radyosu NağmeLere Hayat Veren Tek Radyo RadyoDostHane.Com‘a Siz Değerli Dinleyicilerimizi Davet Ediyoruz.

 

Eski Kayınpederi İle Mahkemelik...

Eski Kayınpederi İle Mahkemelik…

BENZER YAZILAR

Yorumlar