Elif Gibi Sevmek

Elif Gibi Sevmek

 

Sen yoktun o zamanIar
ÇocukIuğumda en çok yağmuru severdim ben…
Ne zaman bir dert geIse bana
Yağmur yağar
DinIer
Dokunur
Ve topraktan kaIkan o kokuyu kokIardım…
Ateşim sönerdi..

 

Sonra büyüdüm..
GözIerini gördüm
Yandım
Yağmur yağdı
Ve iIk kez sönmedim…
Ben yağmurdan daha fazIa bi seni sevebiIdim.

 

Aşk, iki kişilik dev bir puzzle gibidir. Nasıl ki birbiriyle uyumlu iki parça birbirine kenetlenirse iki aşık da bu puzzle parçaları gibi birbirine bağlanır ve kenetlenir. Kimi kayıp parçasını ilk arayışta bulurken kimi ömür boyu o kayıp parçayı arar durur. İşte o kayıp parçamızı bulduğumuzda hayata farklı bakmaya başlarız. Artık tek kişilik değil iki kişilik bir yaşam süreriz. Hayatlarımız, kalplerimiz ve ruhlarımız birleşir. Tam anlamıyla birbirimize bağlanır ve kenetleniriz.

 

Elif Gibi Sevmek

Elif Gibi Sevmek

 

Orhan Gencebay

Orhan Gencebay

 

Bir aşk bir ömre yeter dedi, Bende ona ömrümü verdim Sevgililer gününüz kutlu olsun benim sevdiklerim sevmek yaşamanın temeli değil mi demiş Orhan Gencebay Sevelim Sevelim çok sevelim en büyük aşk Rabbimize onun verdiği bu yüce duyguyla yaratılanı sevelim yaradandan ötürü yüreğimizden aşk sevgi eksilmesin…

 

Gülşen

Gülşen

 

Sevgililerimden yana çok şanslıyım. Sevgililer gününüz kutlu olsun. Hayat boyu her gününüz bugün gibi sevdiklerinizle, mutlu, huzurlu, sağlıklı ve harika geçsin…

 

İrem Derici

İrem Derici

 

Günaydının, sevgilisi olanların da olmayanların da Sevgililer Günü kutlu olsun. Ailemiz sevgilimiz, hayvan dostlarımız sevgilimiz, doğa sevgilimiz, en güzeli kendimiz kendimize yeteriz, önce kendini sevdiğin bu güzel günün kutlu olsun.

 

Kesintisiz Canlı Radyo Dinle Adresimiz DönüL DostLarının Radyosu NağmeLere Hayat Veren Tek Radyo RadyoDostHane.Com Radyo Sohbet Platformumuza Siz Değerli Dinleyicilerimizi Davet Ediyoruz.

 

Elif Gibi Sevmek

Elif Gibi Sevmek

 

BENZER YAZILAR

Yorumlar