Dost Diyebilmek

Dost Diyebilmek

 

Dost Diyebilmek; Dost kelimesi o kadar derin duygular ve anlamlar barındırır ki bünyesinde herkesin bakış açısı görüşü farklıdır bu kelimenin sihirli dünyasında; kimine göre yalnızca bir sözden ibarettir, kimine göre candır, canandır, arkadaşlıktır, birlik ve beraberliktir. Önemli olan Dost kelimesine gözle değil Öz ile yüreğinin gözüyle bakıp anlam yüklemek ve yaşamaktır.

Birine Dost Diyebilmek; sözde herkesin kolayca dilinden dökülen fakat çoğu kişinin yüreğinde hissetmeden ve bir anlam yüklemeden ifade ettiği cümlelerle ifade edilen bir kelimeden ibarettir. Dost Diyebilmek için gerçek anlamda sizi anlayan, yanınızda olmasa bile yokluğunda bile varlığını sımsıcak yüreğinizde hissettiğiniz, güven veren, samimi, dürüst ve sizi anlayan bir varlığın olduğunu; huzurun ve mutluluğun kapısının anahtarının onun da elinde olduğunu, o kapıyı size açıp ruhunuzu gönlünüzü serinletip hafifletecek kişiye dost diyebilmek ve böyle bir varlığı kazanabilmek. Dost Diyebilmek, DostHane duygular beslemek…

 

Dost Diyebilmek

Dost Diyebilmek

 

Sizi hayatta yanıltmayan, hiçbir zaman size yanlış yapacağına ihtimal vermeyeceğiniz tabiri caizse kendimden fazla ona güvenir itibar ederim dediğiniz herkes, sizi terk edip çıkıp giderken çıkıp gelen kişidir gerçek dost dedikleriniz… Güvenilir sözde değil özde dostluklar kurduğunuz kişilerdir. Dostluk paylaşmayı sevgiyi hak etmeyi bilenler içindir.

 

GünüLden Dost Diyebilmek

 

İnsanların monoton bir şekilde hayatlarını idame ettikleri günümüz dünyasında; reel hayatta fazla imkan bulamadıkları nerdeyse en yakını ile bile görüşemez oldukları zamanlarda insanların daha rahat bir şekilde ulaşabildikleri, hem eğlenip hem müzik dinleyip aynı zamanda gerçek bir dost edinme ve sıcak bir el aradıkları ortamlar olarak sanal alemde internet üzerinden Canlı yayın yapan ücretsiz Radyo programlarına yönelmektedir. Bu da Radyo programlarının artmasına güzel bir rekabet ortamı oluşmasına vesile olmaktadır. Bu platformda bahsetmiş olduğum Dostluk, Arkadaşlık ve eğlencenin merkezi olarak ta; RadyoDosthane bu beklentileri en güzel şekilde karşılayan adı gibi DostHane bir Dostluğun Arkadaşlığın Bayrağını en güzel şekilde dalgalandırmaktadır. Zengin ve kaliteli DJ kadrosu ile en güncel müzikleri siz dinleyenleri ile buluşturup adeta bir müzik ziyafeti sunmaktadır.

 

Dost Diyebilmek

Dost Diyebilmek

 

RadyoDostHane gerçek bir AiLe çatısı altında dostlarınızı arkadaşlarınızı ağırlayacağınız gerçek anlamda dostlar edinebileceğiniz sizi güvende samimi duygularla karşılayan misafirperver DJ kadrosu ve yetkilileri ile hepimizin en güzel ortak yaşam alanlarından biridir. Hiç bir çıkar amaçlamayan sevgi bağı ile kurulan gerçek bir DostLuk kurmak istiyorsanız doğru yerdesiniz tek yapmanız gereken WwW.RadyoDostHane.Com adresini tıklayarak dostluğunun anahtarı ile buluşmanız olacaktır.

RadyoDostHane’nin öncülüğünde DostLuk ve DostHane duyguların yararları ve bir insan üzerindeki etkileri nelerdir kısaca buna da bir göz atalım…

 

GönüL DostLarının Radyosu

 

DostLuğun başlıca yararı; insana çekilen binbir acı sonucu üzüntüyle dolup taşan gönlünü açabilmek… İç döküp rahatlamak olanağı vermesidir. İnsan gövdesindeki tıkanmaların ve katılıkların en tehlikeli hastalıklara yol açtığını biliyoruz. Vücuttaki bütün uzuvların tıkanıklığı için çeşitli ilaçlar vardır. Gönlünüzde ki tıkanıklığı ise üzüntünüzü sevincinizi korkunuzu, umudunuzu, kuşkunuzu ve içinizi karartan her bir şeyi sayıp dökeceğiniz sizi iyileştirecek en güzel ilaç Gerçek bir Dosttan Başkası değildir. Sizi bu sıkıntılarınızda yanınızda olmasını istediğiniz gerçek dostlar ve dostluklar kurmak istiyorsanız dosta giden yolun anahtarı RadyoDostHane.Com’dur. Dünyada tek başına kalmak istemiyorsanız RadyoDostHane’nin sımsıcak eliyle Dostluklar kurup o elin sıcaklığını yüreğinize nakış nakış ilmek ilmek eklemek için sizi de her zaman aramızda görmekten onur duyacağız.

Güller laleler bütün çiçekler bir gün solar… Çelik ve demirler kırılır… Ama sağlam Dostluklar ne solar nede kırılır… Ağaç yaprağı ile insan Dostu ile güzeldir diyorum.

Rabbim sevdiği gerçek Dostlarına cümlemizi sevdirdiği kullarından eylesin… RadyoDostHane.Com AiLe ocağına sizleri de bekliyoruz.

Kalın Sağlıcakla…

 

 

Dost Diyebilmek

Dost Diyebilmek

BENZER YAZILAR

Pop Radyo Dinle

Pop Radyo Dinle

Pop Radyo Dinle RadyoDostHane Pop Radyo Dinle; Pop müzik, 1950’lerin…

Arabesk Radyo Dinle

Arabesk Radyo Dinle

Arabesk Radyo Dinle RadyoDostHane Arabesk Radyo Dinle, Arabeski tanımlayacak olursak,…

Nostalji Radyo Dinle

Nostalji Radyo Dinle

Nostalji Radyo Dinle RadyoDostHane Nostalji Radyo Dinle; modern zamanda insanlar…

Türkü Radyo Dinle

Türkü Radyo Dinle

Türkü Radyo Dinle RadyoDostHane Türkü Radyo Dinle; Türkülerimiz kimi zaman…

Yorumlar