Cemal Can’dan Aleyna Tilki itirafı

Cemal Can’dan Aleyna Tilki itirafı

Cemal Can’dan Aleyna Tilki itirafı; Geçtiğimiz sene Survivor’a katılarak birinci olan Cemal Can Canseven bu sene Exxen’de yayımlanan “İşte Bu Benim Masalım” dizisinde Aleyna Tilki’yle birlikte ekran karşısına geçti. Geçtiğimiz günlerde röportaj veren Cemal Can’dan Aleyna Tilki itirafı geldi. Cemal Can’ın sözleri ikili arasındaki aşk dedikodularını da alevlendirdi. İşte o açıklamalar;

 

Cemal Can’dan Aleyna Tilki itirafı

Cemal Can’dan Aleyna Tilki itirafı

 

Cemal Can’dan Aleyna Tilki itirafı “Aşk Kariyeri Öldürür”

“Özel hayatında neler oldu?” sorusunu Cemal Can “Değişen bir şey yok. Sıfır aşk, uzun süredir hayatımda kimse yok. Benim hep içimdeki ışığa odaklanmam gerekiyor ve onu söndürmemem gerekiyordu. Çünkü sönerse onu yakması çok zordu. Geçenlerde Aleyna’yla (Tilki) da konuştuk. O benden daha tecrübeli, çünkü bu hayata daha erken girdi. O da “Aşk kariyeri öldürür” diyor. Ben de öyle düşünüyorum. Şimdiye kadar okuduğum star hikâyelerinde de hüzünlü bir aşk, o kişinin bütün kariyerini dibe çekiyor. Ben de kendime bir zaman dilimi koydum. Dört sene sonra evli, mutlu, çocuklu olurum. Çok çocuklu bir aile babası olmayı hayal ediyorum.” açıklamasıyla yanıtladı.

Cemal Can Canseven Yine Mi Survivor ‘Da…

Danla Bilic’le herkesi imrendiren bir dostluğa sahip olan Cemal Can nasıl tanıştıklarını “Danla’yla ikimizin hiçbir sosyal medya hesabı yokken üniversite hazırlıkta, İngilizce kursunda tanıştık. Aynı sınıfa düşmüştük. Konuşmuyordu, soğuktu. Öyle tipleri çok severim. Gördüğüm an onunla arkadaş olmam gerektiğini düşündüm. O da aynısını hissetmiş meğer. O zamandan beri de hiç ayrılmadık.” sözleriyle anlattı

Cemal Can Canseven Kimdir?

Cemal Can’dan Aleyna Tilki İtirafı

Bir süredir Aleyna Tilki’yle adı aşk dedikodularına karışan Cemal Can “Aleyna Tilki’ye ilk çıktığı günden beri çok hayrandım. Şimdi sohbet ediyoruz, birlikte yemek yiyoruz… Ona üç yıl önce paylaştığım ‘story’leri gösteriyorum. Paylaşımların altına “Bir gün mutlaka tanışacağız Aleyna” falan yazmışım. Evrene attığın imzalar önemli…” dedi. Cemal Can bir süre hayatına kimseyi almayacağını söylese de bu açıklamasıyla kafaları karıştırdı.

 

Online Radyo Dinle Adresimiz GönüL DostLarının Radyosu NağmeLere Hayat Veren Tek Radyo RadyoDostHane.Com‘a Siz Değerli Dinleyicilerimizi Davet Ediyoruz.

 

GönüL DostLarının Radyosu RadyoDostHane

 

Cemal Can’dan Aleyna Tilki itirafı

Cemal Can’dan Aleyna Tilki itirafı

BENZER YAZILAR

Seren Serengil Evleniyor...

Seren Serengil Evleniyor…

Seren Serengil Evleniyor…  

Manisa Rafet El Roman ile Coştu

Manisa Rafet El Roman ile Coştu

Manisa Rafet El Roman ile Coştu Manisa Rafet El Roman…

Adıyaman'da Sertab Erener İzdihamı

Adıyaman’da Sertab Erener İzdihamı

Adıyaman’da Sertab Erener İzdihamı Adıyaman’da Sertab Erener İzdihamı; 14. Nemrut Kommagene Festivali…

Petek Dinçöz Elazığ'da Konser Verdi

Petek Dinçöz Elazığ’da Konser Verdi

Petek Dinçöz Elazığ’da Konser Verdi Petek Dinçöz Elazığ’da Konser Verdi;…

Manidar Dövmeyle Dikkat Çekti

Manidar Dövmeyle Dikkat Çekti

Manidar Dövmeyle Dikkat Çekti Manidar Dövmeyle Dikkat Çekti; 1 yıl…

Yorumlar