‘Aşk’ Yazılı Dövmesi…

‘Aşk’ Yazılı Dövmesi…

 

‘Aşk’ Yazılı Dövmesi… Kaan Yıldırım ile yaşadığı inişli çıkışlı ilişkisi gündemden düşmeyen Hadise, paylaşımıyla takipçilerinin dikkatinden kaçamadı. Ünlü şarkıcının vücuduna yaptırdığı birbirinden farklı anlamları olan dövmelerden birinin de ayağında olduğu görüldü.

 

'Aşk' Yazılı Dövmesi...

‘Aşk’ Yazılı Dövmesi…

 

TAKİPÇİLERİNDE MERAK UYANDIRDI

 

Sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafta ayağına yaptırdığı “Aşk” yazılı dövmesi dikkat çeken Hadise’nin, dövmeyi kim için, ne zaman yaptırdığı takipçileri arasında merak konusu oluşturdu. Ünlü şarkıcının ayrıca, Latince olarak ensesinde “Kendi kanatlarıyla uçan kız”, sırtında “Bana yön verilmez, ben veririm”, belinde ise “Zor durumdakilerle gönül birliği yapan iyi kalpli insan” şeklinde dövmeleri bulunuyor.

 

'Aşk' Yazılı Dövmesi...

‘Aşk’ Yazılı Dövmesi…

 

‘YILIN EN İYİ ÇİFTİ’ SEÇİLDİLER

 

Hadise ile Kaan Yıldırım çifti, Best FM tarafından düzenlenen ‘Yılın En İyi Çifti’ anketinden birinci çıkmıştı. Yaklaşık yedi bin kişinin oy kullandığı ankette ikili, Beren Saat-Kenan Doğulu, Gülşen-Ozan Çolakoğlu ve Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çiftlerini geride bırakarak, liderliğe oturmuştu.

 

 

Canlı Radyo Sohbet Adresimiz GönüL DostLarının Radyosu NağmeLere Hayat Veren Tek Radyo RadyoDostHane.Com‘a Siz Değerli Dinleyicilerimizi Davet Ediyoruz.

 

'Aşk' Yazılı Dövmesi...

‘Aşk’ Yazılı Dövmesi…

BENZER YAZILAR

Yorumlar