75’lik Ajda Pekkan’ın Yeni Albümü

Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

 

75’lik Ajda Pekkan’ın Yeni Albümü

 

75’lik Ajda Pekkan’ın Yeni Albümü… Süperstar Ajda Pekkan’ın uzun zamandır beklenen yeni albümü Ajda müzikseverler ile buluşuyor. 75 yaşındaki ünlü şarkıcı, yeni albümü için kamera karşısına geçti ve birbirinden iddialı pozlar verdi.

Türk müziğinin efsane ismi Ajda Pekkan, şimdilerde yeni albümü Ajda’nın heyecanını yaşıyor. Prodüktörlüğünü Ozan Çolakoğlu‘nun yaptığı albümün çıkış parçası ise bestesi ve sözleri Şehrazat‘a ait olan ‘Bi’Tık’ oldu.

Albümde düzenlemeleri yine Ozan Çolakoğlu’nun yaptığı, söz ve müziğini Okay Barış’ın yazdığı ‘Mümkün Değil’, söz ve müziği Gülden’e ait olan ‘Ölsem Unutmam’ isimli şarkılar da yer alıyor. Albümde bulunan diğer bir şarkı olan ‘Sadece’nin söz ve müziğinde ise Serdar Ortaç ve Sera Tokdemir’in imzaları var. Bu şarkının aranjesi ise Tarık İster’e emanet. Alper Atakan aranjesi ile göze çarpan “Bilebilirsin”in sözleri ise Özlem Argon, müziği ise Reşit Gözdamla’ya ait.

 

Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

 

 

şarkılarının yanı sıra albüm fotoğraflarına da ekstra bir özen gösteren sanatçı, Safa Gülsoy’un objektifine poz verdi. 75 yaşında olmasına rağmen fiziğiyle genç kızlarla taş çıkartan Pekkan, birbirinden farklı kıyafetle poz verdi. Şarkıcının mayolu pozu da dikkat çekti.

 

Kesintisiz Canlı Radyo dinlemenin keyfini RadyoDostHane sayesinde keşfedebilirsiniz. Keyifli bir şekilde dinleyeceğiniz Kaliteli Canlı Radyo yayınlarımız süresince sizleri mutlu edecek bir çok özelliği bulabileceksiniz. O anki ruh halinize göre dinlemek isteyeceğiniz parçanın yayınlarımız da mevcut olduğunu belirtmekteyiz.

 

75'lik Ajda Pekkan'ın Yeni Albümü

75’lik Ajda Pekkan’ın Yeni Albümü


BENZER YAZILAR

Şikayetçi Oldu

Şikayetçi Oldu

  Şikayetçi Oldu   Şikayetçi Oldu… Mehmet Ali Erbil, attığı…

Kenan Doğulu Aşk'a Geldi

Kenan Doğulu Aşk’a Geldi

  Kenan Doğulu Aşk’a Geldi   Kenan Doğulu Aşk’a Geldi……

Seni Diva Değil Divan Yaparlar

Seni Diva Değil Divan Yaparlar

  Seni Diva Değil Divan Yaparlar   Seni Diva Değil…

Ölümden Döndü

Ölümden Döndü

  Ölümden Döndü  

Hayranlarıyla Buluştu

Hayranlarıyla Buluştu

  Hayranlarıyla Buluştu   Hayranlarıyla Buluştu… Ünlü sanatçı İlyas Yalçıntaş,…

Yorumlar